sada aditiv

2.5.2021Aditiva ICP - nutnost nebo přednost ?

 

Chemická aditiva do mořské vody – ICP prvky jako přísada do vody

Chcete mít ve vašem akváriu nádherné, plně vybarvené a rostoucí korály, které vám budou všichni závidět ? Je to snadné. Stačí využít moderní metody laboratorního rozboru vody ICP OES, které vám zajistí přesný rozbor vaší vody. Na základě výsledků můžete doplnit chybějící prvky nebo naopak snížit jejich obsah tak, aby voda měla parametry přírodní mořské vody. Tím připravíme korálům správné podmínky pro jejich růst a prosperitu.  

Z tohoto důvodu se vyrábí sada ICP aditiv do mořské vody. S pomocí jednotlivých aditiv, obsahující vždy jeden konkrétní prvek lze přesně doplnit tyto chybějící prvky do vašeho akvária.

Naše řada aditiv ICP (ICP AQUA-4AQUA) má totožné složení  s řadou ICP od firmy ATI. Je to z toho důvodu, že využíváme služeb laboratoře ATI pro zajištění rozboru vody. Shodným složením zjednodušujeme dávkování těchto prvků do akvária. Stejná koncentrace prvku umožňuje použít stejného dávkování podle předpisu ATI v protokolu testu.

Řada aditiv AQUA-4AQUA používá k výrobě nejčistší chemické látky v laboratorní kvalitě, aby se předcházelo jakémukoli zanesení jiného prvku nebo nečistoty do roztoku. Na každé lahvičce je uvedena koncentrace a je uveden obsah čistého prvku v jednotce objemu (v 1 ml nebo v 5 ml dávky).

                   

Objem aditiv – 150 ml, 250 ml, 500 ml a 1 000 ml.

Naše služby v rámci ICP testů zahrnují v ceně dopravu vzorku do Německa (laboratoře), dále vyhotovení a zpracování protokolu do výsledné tabulky s doporučeným dávkováním jednotlivých prvků, kde jsou provedeny konkrétní výpočty pro daný objem akvária.

ICP testy lze také zakoupit bez těchto služeb.

 

zpět na přehled