16.10.2022Vitalis - krmiva pro ryby a bezobratlé

Kvalitní krmiva Vitalis - dobývají svět

Vitalis vyrábí vysoce kvalitní diety na míru, aby vyhovovaly rozmanitým nutričním potřebám druhů ryb z celého světa. Vitalis Aquatic Nutrition nabízí kompletní a vyváženou stravu pro ryby všech druhů ve vašem akváriu.

Všechna krmiva Vitalis se skládají z vysoce kvalitních surovin z udržitelných zdrojů a jsou dodávány ve 100% recyklovatelných obalech. Naše jedinečná krmiva pro ryby jsou formulována pro vysokou stravitelnost, což vede k menšímu množství odpadu a zlepšuje kvalitu akvarijní vody

Krmíme miliony ryb ve velkých veřejných akváriích po celém světě, včetně některých z největších expozic na světě. Naše krmiva se používají ke krmení široké škály druhů od zahradních úhořů po tygří žraloky a stejné přípravky jsou dostupné i pro ryby v domácím akváriu.

Výrobky obsahují složky, které lze nalézt pouze v přirozeně se vyskytující stravě mořských a sladkovodních druhů. Naše krmiva pro ryby jsou vyrobena ze široké škály dietních složek, včetně celé rybí moučky, chobotnice určené pro lidskou výživu, prášků z krevet a mušlí, směsi druhů řas (včetně Ascophyllum a Ulva) a Spirulina, abychom jmenovali alespoň některé.

VLOČKY

Velké vločky Vitalis umožňují všestranné krmení v komunitních akváriích obsahujících ryby různých velikostí. Vysoce stravitelné a nutričně vyvážené, lze je rozložit i pro malé druhy a mladé ryby.

PELETY

Pelety Vitalis se vyrábějí pomocí nízkoteplotních vytlačovacích technik. Vznikají tak měkké tvárné pelety, které jsou pro ryby atraktivnější a snadno stravitelné. Nabízíme širokou škálu velikostí, od naší 1mm pelety, která je spíše měkkou strouhankou, až po pelety o průměru 15mm pro větší druhy ve veřejném akváriu.

GRAZERS

Řada Vitalis Grazer je navržena speciálně pro pasoucí se druhy. Tyto jedinečné voděodolné kroužky byly vyvinuty tak, aby zůstaly v akváriu pro konzumaci rybami po celý den. Grazer je k dispozici pro maloobchodníky v naší velikosti MINI a lze jej připevnit ke straně akvária pomocí jedinečného přísavného upevnění, které je součástí balení.

MIKRONIZOVANÁ VLOČKA

Mikronizovali jsme naše vločkové krmivo, abychom vyrobili krmivo pro druhy živící se filtrací vody, jako jsou měkcí koráli, SPS koráli a medúzy. Každá mikronizovaná vločka je kompletní potravinová částečka.

Druhy produktů :

https://www.vitalisaquatic.uk/our-products

https://www.vitalisaquatic.uk/feeding-guides

https://www.vitalisaquatic.uk/tropical-range

https://www.vitalisaquatic.uk/marine-range

https://www.vitalisaquatic.uk/platinum-marine-feeding-strategy

 

 

 

zpět na přehled